Katalog ciekawej aukcji z 1896, na której sprzedawano całkiem obszerną kolekcję monet polskich.
Wydany w niewielkiej formie broszurowej, niestety bez tablic. Oferta polska to 177 pierwszych pozycji. Wczytując się w nią można znaleźć wiele ciekawych pozycji.
Format 16 x 24 cm.
Stron 56.
Zachowana oryginalna, papierowa oprawa.
Dobry stan zachowania całości.