ROCZNIK AUKCYJNY '97. SZTUKA POLSKA I ANTYKI 1-2/98 (94-95)
Miesięcznik w edycji polskiej
Wyd. Art & Business. Instytut Promocji Kultury. Wym. 27,4x20,4cm; stron 110. Oprawa broszurowa(minimalne otarcia-ryski, przykurzenie).
Miesięcznik w edycji polskiej
1 | |||
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
500 | |||
> | 50 | ||
1 000 | |||
> | 100 | ||
2 000 | |||
> | 200 | ||
5 000 | |||
> | 500 | ||
10 000 | |||
> | 1 000 | ||
∞ | |||