Katalog aukcyjny z kolekcji J. Kristianowicza.
Polskie numizmaty od nr 588 do 642, w dalszych częściach katalogu działy Pomorza, czy Śląska.
Wydanie: Frankfurt nad Menem 1886 r.
Format: 14 x 20.5 cm.
Stron: 116 bez tablic.
Oprawa twarda, introligatorska, wysokiej jakości, XIX-wieczna.
Na stronie wewnętrznej okładki dwa wpisy własnościowe w tym jeden Flerry Wilno.
Bardzo dobry stan zachowania